Туалет для котів Delio з високою рамкою 35*20*48 см сірий/кремовий
- Широкий вихід не дає сміттям падати за межі лотка
- Високий обідок не дає змогу сечі та посліду потрапляти за межі лотка
- Застібки дають змогу легко та швидко закривати або відкривати лоток
Виробник: Trixie, Німеччина.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Стан | Новий |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Дрібні |
| Вид тварин | Кішки |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид | Туалет-лоток |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 200 мм |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 458 ₴


