Холодильник BOYU C-250 для акваріумів 100-600л
BOYU C-250 — це акваріумний холодильник для охолодження води в морських і прісноводних акваріумах, до оптимальної бажаної температури. Вбудований потужний комп'ютер дає змогу встановлювати температурний режим для комфортного та здорового мікроклімату в акваріумі об'ємом до 600 літрів. Керування за допомогою, лише трьох кнопок. Можливе під'єднання до зовнішнього акваріумного фільтра продуктивністю — від 1000 літрів на годину.Переваги BOYU C-250:
✔ Інноваційна система охолодження за допомогою простого цифрового дисплея.
✔ Обладнаний вбудованою системою захисту від перегрівання.
✔ «Моніторингова затримка»: охолодження відбувається через 3 хв після ввімкнення.
✔ Швидко охолоджує акваріумну воду з 35 °C до 18 °C.
✔ Довговічний, дуже зручний і простий у використанні.
✔ Сучасний і елегантний дизайн.
✔ Безшумний і компактний.
Технічні характеристики BOYU C-250:
- Рекомендований об'єм акваріума: 100-600л
- Рекомендований потік: від 1000 до 2500 л/год
- Діаметр патрубків вхідний: 12, 16 і 19 мм.
- Напруга: 220В
- Споживана потужність: 180 Вт
- Застосовуваний охолоджувальний реагент: R-134a
- Розмір (Д*Ш*В): 380x250x440 мм
- Маса: 12,5 кг
- Виробник: BOYU Китай
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Boyu |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 180 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм акваріума | 600 л |
| Мінімальна температура | 18 град. |
| Максимальна температура | 35 град. |
| Вага | 12.5 кг |
| Термін придатності | 12 міс |
| Розміри | |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 440 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Продуктивність | 2500 л/ч |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 000 ₴


