Акваріум циліндр Resun FW45 — 45,4 л виготовлений із пластику потішить вас якістю виготовлення й незвичайним дизайном.
Кругла форма для забезпечення повного перегляду.
Світлодіодне освітлення з підсвіткою денного світла та місячним освітленням.
Верхній фільтр для забезпечення ефективної фільтрації.
Сенсорний вимикач.
Особливості продукту:
- Resun FW45 45,4 л.
- Кришка та піддон виготовлені з якісного чорного пластику
- Кришка-світильник вільно відкривається, не обмежуючи руху під час обслуговування акваріума
- Якісне оброблення торців акваріума.
Технічні характеристики:
| Форма | Циліндр |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина: | 35,5 см |
| Ширина | 35,5 см |
| Висота | 51,5 см |
| Вага | 5 кг |
| Освітлення (Led) | 4.4 Вт |
| Колір оздоблення | Чорний |
| Виробник | Resun (54) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Resun |
| Країна виробник | Китай |
| Внутрішній фільтр | 1 шт. |
| Об'єм акваріума | 45 л |
| Підсвічування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | акрилове скло |
| Вид | акваріум |
| Вигляд акваріума | акваріум циліндр |
| Тип | декоративний акваріум з фільтрацією і підсвічуванням |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 350 ₴





