Акваріум Resun DM-320 чорний (22 літри)
Акваріум для початківців та досвідчених акваріумістів, має базове обладнання для повноцінного функціонування акваріума. Компактні розміри акваріума дозволяють встановити її практично в будь-якому місці Вашого будинку.
Акваріум виготовлений з гнутого скла, завдяки чому у нього відсутні не естетичні шви у передній частині акваріума. Акваріум в нижній частині вклеєна в пластиковий піддон, у верхній має пластикову окантовку, на якій закріплюється відкидна кришка з вбудованим світильником з відбивачем. В якості освітлення використовуються енергозберігаючі лампи з патрон Е27.
Для забезпечення повноцінного функціонування, акваріум обладнаний замкнутою системою фільтрації - донним фільтром, поєднаним з фільтруючої біологічною системою під кришкою.
Об'єм: 22 л
Габарити загальні: 32х25х40 см
Помпа: SP-500 (потужність: 5 Вт, продуктивність: 200 л/ч., підйом води - 0.6 м )
Освітлення: енергозберігаюча лампа 15 Вт.
Колір: чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Resun |
| Країна виробник | Китай |
| Вигляд акваріума | прямокутний |
| Конструктивна особливість акваріума | безкаркасний |
| Кришка | є (з вбудованим освітленням) |
| Внутрішній фільтр | 1 шт. |
| Об'єм акваріума | 22 л |
| Довжина акваріума | 25 мм |
| Ширина акваріума | 32 мм |
| Висота акваріума | 39 мм |
| Підсвічування | Так |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 743 ₴


