Акваріум кутовий Природа, 142 л. код PR740575
Акваріум кутовий Природа PR740577объем 340 літрів, розмір 89х89х60см, товщина скла 8 мм., форма скла – овальне, без кришки.
Кутовий акваріум прикрасить будь-яке приміщення, трикутна форма з опуклою передньою стінкою візуально збільшує розмір акваріума. В асортименті нашого магазині є кутові кришки, тумби і піддони, у відповідності з розміром. Кутовий акваріум підходить для створення прісноводного або морського акваріума як для початківців, так і досвідчених акваріумістів.
· Для початківців акваріумістів у нас є спеціальні пропозиції - готові акваріумні комплекти. Наші консультанти допоможуть підібрати необхідне обладнання та аксесуари для запуску: акваріум з кришкою, фільтр, обігрівач, компресор, стерилізатор, грунт, декорації. Якщо Ви не знайдете відповідний комплект, в нашому інтернет-магазині можна купити акваріум і обладнання окремо.
· Для створення оригінального дизайну у нас є різні декорації - корали, корчі, підводні човни, затонулі кораблі, розбиті глечики, штучні і справжні раковини, пластикові рослини.
Доступні для замовлення :
| Артикул | Розмір.см | Обсяг |
| PR740574 | 57х57х45 | 85л |
| PR740575 | 70х70х50 | 142л |
| PR740576 | 70х70х50 | 184л |
| PR740577 | 89х89х60 | 340л |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | Силікатне скло |
| Ширина акваріума | 890 мм |
| Висота акваріума | 600 мм |
| Вигляд акваріума | кутовий з опуклим панорамним склом |
| Тип | Акваріум |
| Об'єм акваріума | 340 л |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Природа |
| Довжина акваріума | 890 мм |
| Підставка | Ні |
| Конструктивна особливість акваріума | каркасний |
| Товщина стінок | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кришка | продається окремо |
- Ціна: 3 780 ₴


