Акваріум SUNSUN AT 500A
Виробник SUNSUN, представляє нову і стильну модель акваріума AT 500A ємністю 42,5 літра.Зовнішній вид SUNSUN AT 500A дуже гармонійно вписується в будь-який інтер'єр, створюючи при цьому затишок і красу вашому приміщенню.
Акваріум SUNSUN AT 500A виготовлений з високоякісного скла, його розміри: 50х25х34 см, він повністю укомплектований всім необхідним для запуску та повноцінного функціонування. У кришці розташована зручний отвір для годування риб і решітка для вентиляції.
Акваріум SUNSUN AT 500A оснащений:
✔ Кришкою з РК дисплеєм і сенсорним управлінням.
✔ Світлодіодним світильником SUNSUN вбудований у кришку.
✔ Датчиком температури води з індикацією на РК-дисплеї.
✔ Внутрішнім фільтром з ежектором для аерації.
✔ Вклеєним піддоном на ніжках.
Фільтр працює дуже тихо і забезпечує відмінну фільтрацію акваріумної води. Сенсорними кнопками можна керувати потужним світлодіодним світильником, який вмонтований в кришку акваріума і програмувати таймер для автоматичного включення і виключення LED світильника. В комплекті температурний датчик, що вимірює температуру води в акваріумі і відображає дані на дисплей. Так само на дисплеї відображається поточний час.
Акваріум SUNSUN AT 500A - ідеальний подарунок собі, дитині, близькій людині або колезі.
- Характеристики акваріума SUNSUN AT 500A:
- Розміри : 50х25х34см
- Об'єм: 42,5 л
- Споживана потужність: 8Вт
- Споживана потужність фільтра: 6Вт
- Матеріал акваріума: скло
- Виробник: SUNSUN Китай
При купівлі Компресор SUNSUN CT-101 і Розпилювач плоский SunSun, 40 мм для Вашого нового акваріума ви гарантовано отримуєте знижку 100 гривень!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Конструктивна особливість акваріума | каркасний |
| Підставка | Так |
| Внутрішній фільтр | 1 шт. |
| Об'єм акваріума | 42.5 л |
| Довжина акваріума | 500 мм |
| Ширина акваріума | 250 мм |
| Висота акваріума | 340 мм |
| Термометр | Так |
| Підсвічування | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вигляд акваріума | прямокутний з кришкою та освітленням |
| Кришка | кришка з освітленням LED |
| Матеріал виготовлення | суперпрозрачное скло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 654 ₴



