Насоси Sunsun серії JEP – оновлена модель насосів Sunsun серії JAP, що добре зарекомендували себе в Україні.
Переваги оновленої лінійки насосів:
1. Використовується для ставка, фільтрації, для будь-яких ємностей.
2. Високий рівень продуктивності, стандартний електричний двигун з новим дизайном, низьким рівнем шуму, енергозбереженням та водонепроникністю.
3. Покращена конструкція ротора, зносостійкий керамічний вал.
4. Перехідник (з'єднувальний роз'єм) для труб різного діаметра.
5. Регулятор потоку води.
Виробник змінив форму захисного кожуха, який закриває забірний отвір - тепер він круглий та водозабірні щілини розташовані по всій площі кожуха, а не лише на двох бічних, як це було в насосах серії JAP.
Насос має подовжену підніжку, що робить його більш стійким при монтажі в ставку.
Конструкція корпусу дуже ергономічна, що дозволяє швидко розібрати та зібрати насос при обслуговуванні ротора, захисний кожух фіксується не на клямки, а за допомогою спеціально розробленого затискного кріплення, ручка якого знаходиться на передній частині захисного кожуха.
Технічні характеристики:
Продуктивність: 10000л/год.
Потужність споживання: 155W.
Підйом води-Висота: 4.75м.
Довжина кабелю: 2,5м
Габарити: 270х123х140 мм
Штуцер для підключення шланга: 20/25/38 мм
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Основні атрибути | |
| Напруга | 220 В |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | SunSun |
| Стан | Новий |
| Продуктивність | 10000 л/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | насос помпа для ставка |
| Потужність | 155 |
- Ціна: 3 300 ₴





