Насоси Sunsun серії JEP — — оновлена модель, яка добре зарекомендувала себе в Україні насосів Sunsun серії JAP.
Переваги оновленої лінійки насосів:
1. Використовується для ставка, для фільтрації, для будь-яких ємностей.
2. Високий рівень продуктивності, стандартний електричний двигун із новим дизайном, низьким рівнем шуму, енергоощадженням і водонепроникністю.
3. Покращена конструкція ротора, зносостійкий керамічний вал.
4. Перехідник (з'єднувальний роз'єм) для труб різного діаметра.
5. Регулятор потоку води.
Виробник змінив форму захисного кожуха, який закриває забірний отвір — тепер він круглий і водозбірні щілини розташовані на всій площі кожуха, а не тільки на двох бічних, як це було в насосах серії JAP.
Насос має подовжену підніжку, що робить його стійкішим під час монтажу в ставку.
Конструкція корпусу дуже ергономічна, що дає змогу швидко розібрати та зібрати насос під час обслуговування ротора, захисний кожух фіксується не на клямки, а за допомогою спеціально розробленого затискного кріплення, ручка якого розміщена на передній частині захисного кожуха.
Технічні характеристики:
Продуктивність: 5000 л/год
Споживана потужність: 60 Вт
Підйом води: 3 м
Штуцер для під'єднання шланга: 20/25 мм
Габарити: 26х12х13 см
Маса: 2,5 кг
Довжина кабелю: 2,5 м
Напруга: 220 В
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 220 В |
| Продуктивність | 8000 л/год |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | насос помпа для ставка |
| Потужність | 90 |
- Ціна: 2 884 ₴





