Акваріум Juwel PRIMO 70 LED 2.0, об'єм акваріума - 70 літрів, у комплект входить: система LED освітлення NovoLux LED, нагрівач AquaHeat, фільтр Bioflow ONE, помпа Eccoflow. Кольори: чорний і білий. Додатково можна придбати тумбу.
Акваріум Primo від виробника Juwel — чудове рішення для акваріумістів-початківців!
Для вас уже встановлено все необхідне та сумісне обладнання: фільтр, нагрівач, помпа та світло.
Тому після купівлі акваріум відразу готовий до використання!
Застосовується сучасна світлодіодна лампа, що дає яскраве світло за мінімального споживання енергії
У комплекті — сучасне світлодіодне освітлення LED, ефективна фільтрація, безпечна нижня рама, яка забезпечує особливу стабільність і дає змогу без проблем встановлювати акваріум без спеціальних підкладок.
Акуратне оброблення, високоякісні матеріали та досконало узгоджена техніка гарантують максимальну якість і безпеку. Завдяки цьому забезпечується тривалий термін експлуатації Primo 60 LED.
Кришка Primo 70 LED обладнана енергоощадною лампою NovoLux 60 LED потужністю 8 Вт. Є можливість додатково встановити до трьох ламп NovoLux LED.

Завдяки спеціальній конструкції кришки Primo, що утворюється в закритому стані конденсат, повертається в акваріум.
Інтегрована заслінка призначена для годування риб і дає змогу використовувати автоматичну годівницю JUWEL.
Система Primo 60 LED обладнана потужним фільтром Bioflow One. Цей внутрішній фільтр ґрунтується на принципі "Вода залишається в акваріумі!" і являє собою найнадійніший тип фільтрації води в акваріумі.
Bioflow One забезпечений потужними фільтрувальними засобами та тихим, сильним і економним циркуляційним насосом Eccoflow 300 потужністю лише 4,4 Вт.
Для обігріву води передбачений регульований нагрівач JUWEL AquaHeat потужністю 50 Вт. Нагрівач залишається в акваріумі невидимим, тому що він розташований у корпусі фільтра.
Акваріум Juwel PRIMO 70 білий
Розмір акваріума (Д * Ш * В) 61 * 31 * 44 см.
Об'єм акваріума 70 літрів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Juwel |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вигляд акваріума | прямокутний |
| Кришка | є (з вбудованим освітленням) |
| Підставка | Так |
| Внутрішній фільтр | 1 шт. |
| Підсвічування | Так |
| Термометр | Ні |
| Довжина акваріума | 610 мм |
| Ширина акваріума | 310 мм |
| Висота акваріума | 440 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення | Скло |
- Ціна: 9 778 ₴



