Світлодіодний акваріумний світильник Колар Аквалайтер 2 завдовжки 90 см для прісноводного акваріума від 88 до 110 см.
LED світильник AquaLighter 2 – завдяки поєднанню двох видів світлодіодів дає змогу відтворити умови, наближені до природних типів: уди, Aquascape, Таньганьїка. Він потужний спектр світла підходить для утримання всіх видів акваріумних рослин, включно з найскладнішими. Колірна температура відповідає денному світлу (тропічний полудень), під ним акваріум має природний вигляд, а кольори риб і рослин стають яскравими та привабливими.
У світильнику AquaLighter 2 використовуються два різновиди надяскравих світлодіодів фірми CREE (США):
· Тепло-білі світлодіоди CREE XB-D Wharm White з колірною температурою 2700-3000К
· Холодно-білі світлодіоди CREE XB-D Cool White з колірною температурою до 8500 К
За допомогою регульованих кріплень (входять до комплектації) світильник AquaLighter 2 легко можна встановити над акваріумами завдовжки от 88 до 110 см і товщиною стінок до 12 мм. Цю модель світильника за допомогою запасних кронштейнів можна встановити всередині стандартної акваріумної кришки для основного або додаткового освітлення.
У серії LED-світильників AquaLighter 2 застосована запатентована технологія захисту світлодіодів від вологи та бризок за допомогою прозорого двокомпонентного герметика, що дає змогу витримувати навіть короткочасне занурення LED-світильника у воду без втрати працездатності.
Основні переваги
· Практичний дизайн
· Застосування надяскравих світлодіодів CREE (США)
· Колірна температура підходить для освітлення будь-якого типу прісноводних акваріумів.
· Спектр світлодіодів підходить для освітлення дуже вимогливих до світла акваріумних рослин. Ваш акваріум заграє яскравими барвами!
· Світильник робить акваріум сучасним і привабливішим без використання кришки
· Безпечна живильна напруга 48 В. Вологозахищена конструкція.
· 3D-ефект: невелике природне хвилювання води під світильником AquaLighter створюють ефект руху на поверхні рослин і декорацій, що візуально збільшує об'єм акваріума. Це вражає!
· Гарантований термін безперебійної роботи до 50000 годин.
| Артикул | 823716 |
|---|---|
| Тип | прісноводний |
| Довжина світильника | 90 см |
| Напруга + частота | AC90~230В (50-60Гц)/DC 48В, 350 мА |
| Потужність, Вт | 33 |
| Колірна температура, К | 6500-7000 |
| Світловий потік, Лм | 3240 |
| Колір | срібло |
| Розмір, мм | 900x50x15 |
| Клас захисту корпусу | IP67 |
| Комплектація | світильник Aqualighter 2, драйвер струму, металеві кріплення, акрилові кріплення, спеціальні кріплення в кришку. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 33 Вт |
| Виробник | Collar |
| Мінімальна колірна температура | 6500 К |
| Тип | Світильник |
| Максимальна колірна температура | 7000 К |
| Тип лампи | LED |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розміри | |
| Ширина | 50 мм |
| Діаметр | 15 мм |
| Довжина | 900 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 840 ₴






