Акваріум Primo від виробника Juwel — чудове рішення для акваріумістів-початківців!
Акваріум Juwel Primo 110 LED 2.0 (Ювель Примо 110 ЛЕД) укомплектований обладнанням:
- світлодіодний світильник
- терморегулятор (нагрівач)
- помпа з фільтром.
Єдине, про що вам варто подбати — грунт та декорації.
Габарити: 81х36х45 см
Акваріум є оновленою версією Juwel Rekord 800, з заміною старої лампи Т8 на яскравий світлодіодний світильник.
У комплекті — сучасне світлодіодне освітлення LED, ефективна фільтрація, безпечна нижня рама, яка забезпечує особливу стабільність і дає змогу без проблем встановлювати акваріум без спеціальних підкладок.
Акуратне оброблення, високоякісні матеріали та досконало узгоджена техніка гарантують максимальну якість і безпеку. Завдяки цьому забезпечується тривалий термін експлуатації Primo 110 LED.
Кришка Primo 110 LED обладнана енергоощадною лампою NovoLux 80 LED потужністю 10,5 Вт. Є можливість додатково встановити до трьох ламп NovoLux LED.

Завдяки спеціальній конструкції кришки Primo, що утворюється в закритому стані конденсат, повертається в акваріум.
Інтегрована заслінка призначена для годування риб і дає змогу використовувати автоматичну годівницю JUWEL.
Система Primo 110 LED обладнана потужним фільтром Bioflow One. Цей внутрішній фільтр ґрунтується на принципі "Вода залишається в акваріумі!" і являє собою найнадійніший тип фільтрації води в акваріумі.
Bioflow One забезпечений потужними фільтрувальними засобами та тихим, сильним і економним циркуляційним насосом Eccoflow 500 потужністю лише 5,5 Вт.

Для обігріву води передбачений регульований нагрівач JUWEL AquaHeat потужністю 100 Вт. Нагрівач залишається в акваріумі невидимим, тому що він розташований у корпусі фільтра.

ТУМБА В КОМПЛЕКТ НЕ ВХОДИТЬ!
Гарантія на акваріум і електрообладнання (крім LED ламп) 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Juwel |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вигляд акваріума | прямокутний |
| Конструктивна особливість акваріума | каркасний |
| Об'єм акваріума | 110 л |
| Кришка | є (з вбудованим освітленням) |
| Підставка | Так |
| Внутрішній фільтр | 1 шт. |
| Зовнішній фільтр | 1 шт. |
| Обігрівач | Так |
| Підсвічування | Так |
| Термометр | Ні |
| Довжина акваріума | 800 мм |
| Ширина акваріума | 360 мм |
| Висота акваріума | 450 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення | ультрапрозрачное скло |
- Ціна: 11 568 ₴



