RESUN губка середньопориста розмір 50х50х5 см .
• Губка нейтральна до прісної та морської води та не виділяє шкідливих речовин.
• Можливо неодноразово промивати.
• Має постійний об'єм, не дає зсідання у разі тривалого використання
Для акваріумних фільтрів різних виробників: Resun, Atman, Jebo, Atlas,SunSun.
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Resun |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Фільтр ставковий |
| Стан | Нове |
| Основні | |
| Товщина | 50 мм |
| Тип комплектующего | Змінний фільтруючий елемент |
Інформація для замовлення
- Ціна: 510 ₴


