Jebo JL-3B зветодиодный світильник для акваріума, планка на 48 світлодіодів.
Світильник кріпиться на край акваріума з допомогою кронштейна.
Режим перемикається за допомогою кнопки.
Передбачено 2 режими роботи :
День - працює 40 білих світлодіодів і 8 синіх світлодіода,
ніч - працює 8 синіх світлодіода.
- Оригінальний дизайн
- Низьке енергоспоживання
- Висока светоэффективность
- Низька тепловіддача
- Перемикач на 2 положення
- Тривалий термін служби
- Підходить для скла 3-8 мм.
- Розрахований на висоту акваріума 30-50 см.
- Два режими роботи:день і ніч (в нічному режимі світить 8 синіх світлодіода)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Напруга | 12 В |
| Потужність | 3 Вт |
| Виробник | Jebo |
| Тип | Лампа |
| Тип лампи | LED |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Розміри | |
| Ширина | 45 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри: | 195 х 45 мм |
| Кількість діодів: | 48 шт. |
| Споживана потужність | 3 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 596 ₴


