Jebo JL-2B зветодиодный світильник для акваріума, планка на 32 світлодіода.
Світильник кріпиться на край акваріума з допомогою кронштейна.
Режим перемикається за допомогою кнопки.
Передбачено 2 режими роботи :
День - працює 28 білих світлодіодів і 4 синіх світлодіода,
ніч - працює 4 синіх світлодіода.
- Оригінальний дизайн
- Низьке енергоспоживання
- Висока светоэффективность
- Низька тепловіддача
- Перемикач на 2 положення
- Тривалий термін служби
- Підходить для скла 3-5 мм.
- Розрахований на висоту акваріума 20-40 см.
- Два режими роботи:день і ніч (в нічному режимі світить 4 синіх світлодіода)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Напруга | 12 В |
| Потужність | 2 Вт |
| Виробник | Jebo |
| Тип | Лампа |
| Тип лампи | LED |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Розміри | |
| Ширина | 45 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність | 2 Вт |
| Розміри: | 145 х 45 мм |
| Кількість діодів: | 32 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴


