JEBO AP-1200F внутрішній фільтр.Фільтр Jebo Lifepool AP1200F підходить для акваріумів обсягом від 80 до 120 літрів.
Фільтр оснащений фільтруючими губками. Легкий у промиванні і обслуговуванні
Корпус фільтра прикріплюється з допомогою присосок до внутрішньої стінки акваріума. Модель дуже тиха, зручна в обслуговуванні, забезпечує відмінну механічну очистку води в акваріумі за рахунок поролонових губок.Під час обслуговування акваріума рекомендується фільтр відключати.
Потужність(Вт) - 8,5.
Продуктивність 600 л/ч.
Регулювання - ні.
Підйом води на (м) - 0,65.
Кількість фільтруючих склянок - 1.
Габарити - 25x9.2x5.3 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jebo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Внутрішній фільтр |
| Потужність | 8.5 Вт |
| Продуктивність | 600 л/год |
| Об'єм акваріума | 120 л |
| Висота підйому води | 0.65 м |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 5 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Висота | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 353 ₴


