Sunsun DY-20 — потужний мембранний повітряний компресор у надійному корпусі, забезпечує аерацію ставка завглибшки до 1,2 метрів і продуктивністю 20 л/хв
До його основних переваг належать:
Потужний мотор із конструкцією без використання мастила, що дає змогу застосовувати компресор у різних галузях, навіть у медицині.
Компактні розміри та сучасний дизайн
Низький рівень енерговитрат
Багатоступеневий глушник і прогумовані ніжки забезпечують низький рівень шуму
Низька тепловіддача
Вологозахищений герметичний корпус
Призначений для безперервної цілодобової роботи
Має довговічну мембрану, надійні кріплення і склейку
- Характеристики Sunsun DY-20
- Повітряний потік: 20 л/м
- Споживана потужність: 8 Вт
- Тиск:0,025МРа
- Для ставка завглибшки до 1,2 м
- Габарити компресора: 129x170x67 мм
- У комплекті гребінка: на 4 виходи
- Маса: 1,25 кг
- Напруга: 220 В
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Компресор |
| Потужність | 8 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Продуктивність | 20 л/год |
| Об'єм акваріума | 1000 л |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 8 Вт |
| Гарантійний термін | 1 |
| Розміри | |
| Довжина | 151 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 76 мм |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | мембранний компресор |
| Призначення | аерація |
| Тип встановлення | на суші |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 540 ₴


