RIO 290 – акваріум підходить для використання з прісною та морською водою,компактні розміри (101 x 51 х 66 см) дозволяють встановити акваріум в офісі, в дитячій кімнаті. Доступний у 4 кольорах: білий, сірий, чорний, світлий дуб. Тумба до комплекту не входить.
Класичний прямокутний дизайн RIO LED ідеально вписується в інтер'єр будь-якого стилю. На вибір пропонуються чорний, сірий, світлий дуб та білий кольори.
Захисна нижня рама забезпечує підвищену стійкість та дозволяє без проблем встановити акваріум без застосування спеціальних підкладок.
Освітлення MultiLux LED
Яскраве освітлення створюють змінні 17 Вт світлодіодні трубки DAY та NATURE 895 мм, забезпечують оптимальний спектр світла з одночасною економією енергії до 50% порівняно з T5. Система освітлення MultiLux LED RIO 290 LED дозволяє комфортно працювати в акваріумі навіть при увімкненому освітленні. LED лампи зварені ультразвуком та повністю водонепроникні, їх якість відповідає європейським стандартам безпеки.Сучасна світлодіодна технологія освітлення MultiLux від JUWEL сприяє інтенсивному росту рослин.
Фільтрувальна система Biooflow L
RIO 290 LED оснащений потужною системою Bioflow L, яка забезпечує оптимальну фільтрацію. Принцип роботи внутрішнього фільтра "Вода залишається в акваріумі!" забезпечує найбезпечніший спосіб фільтрування води в акваріумі. Система Bioflow L оснащена п'ятьма високоефективними засобами для фільтрування та практично безшумним потужним циркуляційним насосом Eccoflow 1000.
Нагрівач AquaHeat Pro 300 W
Для підтримки температурного режиму RIO 290 укомплектований нагрівачем JUWEL AquaHeat Pro 300 Вт, який спільно з фільтруючою системою Bioflow L підтримують комфортні параметри в акваріумі. Нагрівач JUWEL оснащений срібними контактами, його корпус виконаний з удароміцного боросилікатного скла, відповідає європейським вимогам функціональності та безпеки, сертифікований ОТН ФРН TÜV/GS.
Ідеальний вибір: тумба
Для створення цілісного завершеного елемента інтер'єру виробник розробив тумбу, яка зможе забезпечувати максимальну стійкість до акваріума. З погляду зовнішнього вигляду таке поєднання також ідеальне, оскільки варіанти кольору тумби підібрані відповідно до кольорів акваріумів. Простота складання та багато вільного місця для зберігання приладдя – все враховано з практичної точки зору.
Вам залишається тільки одне: щодня радіти цьому дивовижному предмету інтер'єру!
Тумба купується окремо.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Juwel |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Акваріум |
| Конструктивна особливість акваріума | безкаркасний |
| Об'єм акваріума | 290 л |
| Кришка | є (з вбудованим освітленням) |
| Внутрішній фільтр | 1 шт. |
| Донний фільтр | Ні |
| Обігрівач | Так |
| Підсвічування | Так |
| Довжина акваріума | 1010 мм |
| Ширина акваріума | 510 мм |
| Висота акваріума | 660 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вигляд акваріума | прямокутний з кришкою та освітленням |
| Матеріал виготовлення | ультрапрозрачное скло |
- Ціна: 35 219 ₴




