Акваріум Resun Vision VS 60 літрів з обладнанням і LED освітленням. Новинка від компанії RESUN !
Габарити 610х306х398 мм
Акваріум Resun Vision VS 40 - для початківців та досвідчених акваріумістів, має базове обладнання для повноцінного функціонування акваріума. Компактні розміри акваріума дозволяють встановити її практично в будь-якому місці Вашого будинку.
Акваріум Resun Vision VS 60 виготовлений з гнутого скла, завдяки чому у нього відсутні не естетичні шви у передній частині акваріума. Акваріум в нижній частині вклеєна в пластиковий піддон, у верхній має пластикову окантовку, на якій закріплюється відкидна кришка з вбудованим світильником з відбивачем. В якості освітлення використовуються LED підсвічування з денним і нічним режимами світла.
Акваріум Resun Vision VS 60 обладнаний кутовим внутрішнім фільтром Resun GF 800.
Габарити загальні: 610х306х398 мм
Комплектність: кришка з освітленням LED, внутрішній фільтр Resun GF 800.
Колір: чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Resun |
| Країна виробник | Китай |
| Внутрішній фільтр | 1 шт. |
| Об'єм акваріума | 60 л |
| Довжина акваріума | 610 мм |
| Ширина акваріума | 306 мм |
| Висота акваріума | 398 мм |
| Підсвічування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | акваріум з обладнанням |
| Вигляд акваріума | прямокутний з вбудованим світлодіодним освітленням |
| Кришка | кришка з освітленням LED |
| Матеріал виготовлення | Скло |
| Стан | Нове |
| Конструктивна особливість акваріума | переднє скло гнуте без швів |
- Ціна: 5 240 ₴


