Акваріум прямий Природа, 450 л. код PR740573
Об'єм — 450 л.
Розміри (ДхШхВ) — 150х50х60 см.
Наявність ребер жорсткості.
Модель АП 450 л виготовлена із силікатного скла високої міцності.
Попри просту конструкцію, акваріум вирізняється своєю надійністю. Виняток патьоків гарантує термічне склеювання швів і силіконовий герметик.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Вигляд акваріума | прямокутний |
| Кришка | не передбачена |
| Матеріал виготовлення | Силікатне скло |
| Довжина акваріума | 1500 мм |
| Ширина акваріума | 500 мм |
| Висота акваріума | 600 мм |
| Тип | Акваріум |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 466 ₴



