Акваріум прямий Природа, 235 л. код PR740571
| Опис: |
| Об'єм — 235 л. Розміри (ДхШхВ) — 100х40х60 см. Наявність ребер жорсткості |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Донний фільтр | Ні |
| Термометр | Ні |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | Силікатне скло |
| Ширина акваріума | 400 мм |
| Підставка | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Тип | Акваріум |
| Кришка | не передбачена |
| Обігрівач | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Висота акваріума | 600 мм |
| Вигляд акваріума | прямокутний |
| Довжина акваріума | 1000 мм |
| Виробник | Природа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 475 ₴


