Акваріум прямий Природа, 140 л. код PR740568 Обсяг - 140 л. Розміри (ДхШхВ) - 80х35х50 див.
Наявність ребер жорсткості Акваріуми від ТМ Природа - найбільш доступні за ціною, що робить їх дуже популярними серед акваріумістів. Модель виконана з силікатного скла високої міцності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Акваріум |
| Вигляд акваріума | прямокутний |
| Конструктивна особливість акваріума | безкаркасний |
| Матеріал виготовлення | Силікатне скло |
| Підставка | Ні |
| Довжина акваріума | 800 мм |
| Ширина акваріума | 350 мм |
| Висота акваріума | 500 мм |
| Товщина стінок | 6 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 100 ₴


