Акваріум прямий Природа, 112 л. код PR740567
| Опис: |
| Об'єм — 112 л. Розміри (ДхШхВ) — 80х35х40 см. Наявність ребер жорсткості |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Донний фільтр | Ні |
| Термометр | Ні |
| Стан | Новий |
| Ширина акваріума | 350 мм |
| Підставка | Ні |
| Вигляд акваріума | прямокутний |
| Тип | Акваріум |
| Об'єм акваріума | 112 л |
| Кришка | не передбачена |
| Обігрівач | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Висота акваріума | 420 мм |
| Довжина акваріума | 800 мм |
| Виробник | Природа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 376 ₴


