Акваріум овальний Природа, 220 л. код PR740557
Опис:
Об'єм — 220 л.
Розміри (ДхШхВ) — 120х40х50 см.
Наявність ребер жорсткості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Донний фільтр | Ні |
| Термометр | Ні |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | Силікатне скло |
| Ширина акваріума | 400 мм |
| Підставка | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Тип | Акваріум |
| Об'єм акваріума | 220 л |
| Кришка | не передбачена |
| Обігрівач | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Природа |
| Вигляд акваріума | панорамний |
| Висота акваріума | 500 мм |
| Довжина акваріума | 1200 мм |
| Конструктивна особливість акваріума | каркасний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 877 ₴


