Акваріум 80х35х40 см 100л, овал акваріум
Обсяг - 100 л.
Розміри (ДхШхВ) - 80х35х40 див.
Наявність ребер жорсткості-так.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Вигляд акваріума | панорамний |
| Підставка | Ні |
| Матеріал виготовлення | Силікатне скло |
| Об'єм акваріума | 100 л |
| Довжина акваріума | 800 мм |
| Ширина акваріума | 350 мм |
| Висота акваріума | 400 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 614 ₴


