Акваріум кутовий Природа, 142 л. код PR740575 Об'єм — 142 л. Розміри (ДхШхВ) — 70х70х50 см.
Кутова форма, товщина скла 6 мм, форма скла — овальна, без кришки.
Кутовий акваріум прикрасить будь-яке приміщення, трикутна форма з опуклою передньою стінкою візуально збільшує розмір акваріума. В асортименті нашого магазину є кутові кришки, тумби та піддони, відповідно до розміру. Кутовий акваріум підходить для створення прісноводного або морського акваріума як для початківців, так і досвідчених акваріумістів.
· Для акваріумістів-початківців ми маємо спеціальні пропозиції — готові акваріумні комплекти. Наші консультанти допоможуть підібрати необхідне обладнання та аксесуари для запуску: акваріум із кришкою, фільтр, нагрівач, компресор, стерилізатор, грунт, фон, декорации. Якщо Ви не знайдете відповідний комплект, у нашому інтернет-магазині можна купити акваріум і обладнання окремо.
· Для створення оригінального дизайну ми маємо різні декорації — корали, коряги, підводні човни, затонули кораблі, розбиті глечики, штучні та справжні раковини, пластикові рослини.
Доступні для замовлення:
| Артикул | Розмір.см | Об'єм |
| PR740574 | 57х57х45 | 85л |
| PR740575 | 70х70х50 | 142л |
| PR740576 | 70х70х50 | 184л |
| PR740577 | 89х89х60 | 340л |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | Силікатне скло |
| Ширина акваріума | 700 мм |
| Висота акваріума | 500 мм |
| Вигляд акваріума | кутовий з опуклим панорамним склом |
| Тип | Акваріум |
| Об'єм акваріума | 184 л |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Природа |
| Довжина акваріума | 700 мм |
| Підставка | Ні |
| Конструктивна особливість акваріума | каркасний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кришка | продається окремо |
- Ціна: 4 964 ₴


