Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 170 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Акваріумний комплект "Природа" 120х40х50 см прямий 240 літрів.»
Акваріумний комплект "Природа" 120х40 прямий 240 літрів.
Комплект складається:
Акваріум "Природа" прямий 120х40х50 240 літрів;
Кришка пряма чорна з LED-освітленням 120х40
Підкладка "Природа" акваріум 120х40;
Піддон "Природа" прямий чорний 120х40;
Підставка "Природа" 120х40 пряма чорна з двома дверцятами.
Прочитайте, будь ласка Умови купівлі та доставки акваріумів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Кришка | є (з вбудованим освітленням) |
| Матеріал виготовлення | Силікатне скло |
| Донний фільтр | Ні |
| Обігрівач | Ні |
| Об'єм акваріума | 240 л |
| Довжина акваріума | 1200 мм |
| Ширина акваріума | 400 мм |
| Висота акваріума | 500 мм |
| Термометр | Ні |
| Підсвічування | Так |
| Тип | Акваріум |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 445 ₴



