Акваріумний комплект "Природа" 100х40 прямий 200 літрів.
Комплект складається:
Акваріум "Природа" прямий 100х40х50 200 літрів;
Кришка "Природа" пряма чорна 100х40, світло - 2 лампи х 30Вт;
Підкладка "Природа" акваріум 100х40;
Піддон "Природа" прямий чорний 100х40;
Підставка "Природа" 100х40 пряма чорна з двома дверцятами.
Прочитайте, будь ласка Умови купівлі та доставки акваріумів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Вигляд акваріума | прямокутний |
| Кришка | є (з вбудованим освітленням) |
| Підставка | Так |
| Матеріал виготовлення | Силікатне скло |
| Донний фільтр | Ні |
| Обігрівач | Ні |
| Об'єм акваріума | 200 л |
| Довжина акваріума | 1000 мм |
| Ширина акваріума | 400 мм |
| Висота акваріума | 500 мм |
| Термометр | Ні |
| Підсвічування | Так |
| Тип | Акваріум |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 330 ₴


