
Акваріумний комплект "Природа" 80х35х50 прямий 140 літрів, з освітленням LED
5 026 ₴
- Немає в наявності
- Код: 103723
+380 (98) 033-11-44
- +380 (95) 222-91-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акваріумний комплект "Природа" 80х35 прямий 140 літрів
Комплект складається:
Акваріум "Природа" прямий 80х35х50 140 літрів;
Кришка "Природа" пряма чорна 80х35, LED освітлення на 16 Вт з пристроєм плавного регулювання потужності світла.
Підкладка "Природа" акваріум 80х35;
Піддон "Природа" 80х35 прямий чорний 80х35;
Підставка "Природа" 80х35 пряма чорна з одними дверцятами.
Прочитайте, будь ласка Умови купівлі та доставки акваріумів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Вигляд акваріума | прямокутний |
| Кришка | є (з вбудованим освітленням) |
| Підставка | Так |
| Матеріал виготовлення | Силікатне скло |
| Об'єм акваріума | 140 л |
| Довжина акваріума | 800 мм |
| Ширина акваріума | 350 мм |
| Висота акваріума | 500 мм |
| Підсвічування | Так |
| Тип | Акваріум |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Термометр | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 026 ₴

