Акваріум овал. 60х30х40 62л
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | Силікатне скло |
| Ширина акваріума | 300 мм |
| Висота акваріума | 400 мм |
| Вигляд акваріума | панорамний |
| Тип | Акваріум |
| Об'єм акваріума | 62 л |
| Товщина стінок | 6 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина акваріума | 600 мм |
| Виробник | Природа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Скло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 554 ₴
- Спосіб упаковки: Відправляється за Новою Поштою тільки в решетування.


