Rosun АС-9603 - потужний і компактний двоканальний компресор з плавним регулюванням продуктивності для насичення води повітрям в акваріумі до 500 літрів.
Можна використовувати для різних цілей: для підтримки циркуляції води, для надання кисню в акваріумі.
Потужність - 6 Вт.,
максимальна пропускна здатність - 540 л/г.,
кількість робочих каналів - 2,
плавне регулювання продуктивності.
Rosun АС-9603 - потужний і компактний двоканальний компресор з плавним регулюванням продуктивності для насичення води повітрям в акваріумі до 500 літрів.
Можна використовувати для різних цілей: для підтримки циркуляції води, для надання кисню в акваріумі.
Довга мембрана забезпечує рівномірну подачу акваріумної води.
Компресори Resun є чудовими пристроями для будь-яких прісноводних акваріумів.
Коли компресора знаходиться нижче рівня води, потрібно встановити між компресором і розпилюванням зворотного клапана, який при від'їзді електроенергії запобігає зворотному струму води з акваріуму в компресор.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Resun |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 6 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Продуктивність | 540 л/год |
| Об'єм акваріума | 600 л |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 6 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Мембранний компресор |
| Тип розпилювача | в комплект не входить |
- Ціна: 548 ₴


