Насос для аваріумів Atman AT- 203 (ViaAqua 475), 2000 л/год
Потужність (Вт) - 32
Продуктивність - 2000 л/год
Регулювання - так
Підіймання води - 2 м
Atman AT-203 — потужна, універсальна помпа — голова призначена для циркуляції води в акваріумах, а також передбачена функція аерації води в акваріумі. Помпа високої продуктивності, вирізняється безшумною роботою. Помпа обладнана економним електромотором, що гарантує тиху роботу та багаторічну експлуатацію насоса. До комплекту входить інжектор для повітря, який замінить вам компресор. ViaAqua VA-475B можна використовувати в прісноводних і морських акваріумах. Всі моделі цих головок можна використовувати й як фільтр, якщо з ним прикріпити фільтрувальний елемент у формі губки. Губки бувають квадратні або циліндричні та різних розмірів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atman |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Помпа |
| Потужність | 32 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Продуктивність | 2000 л/год |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 32 Вт |
- Ціна: 864 ₴



