Насос для акваріума Resun B-2000
Насоси (помпи) для акваріума Resun — це високоефективні та практично безшумні насоси. Вони вирізняються безшумною роботою й низьким споживанням електроенергії.
Насоси (помпи) для акваріума Resun — універсальні насоси, призначені для перемішування води в акваріумі та насиченні киснем.
Використовуються для ефективної фільтрації спільно з пористими фільтрувальними губками. Завдяки вбудованому інжектору насичують воду киснем.

| Максимальна потужність насоса | 2000 l/h |
| Споживання потужності | 30 ватт |
| Підйом води | 200 см |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Resun |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 30 Вт |
| Продуктивність | 2000 л/год |
| Вид | Помпа |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 704 ₴


