Насос для акваріума Resun B-400
Насоси (помпи) для акваріума Resun – це високоефективні і практично безшумні насоси. Вони відрізняються безшумною роботою і низьким споживанням електроенергії.
Насоси (помпи) для акваріума Resun – універсальні насоси, призначені для перемішування води в акваріумі і насичення киснем.
Використовуються для ефективної фільтрації спільно з пористими фільтруючими губками. За рахунок вбудованого інжектора насичують воду киснем.

|
Технічні характеристики: |
|
| Артикул | RB400 |
| Найменування товару | Resun B-400 |
| Максимальна потужність насоса | 400 l/h |
| Споживання потужності | 10 ватт |
| Підйом води | 70 см |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Resun |
| Вид | Помпа |
| Напруга | 220 В |
| Продуктивність | 400 л/год |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 10 Вт |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴


