Зовнішній фільтр для акваріумів обсягом до 800 л Jebo 839
Потужність - 35 Вт
Продуктивність (л/год) - 1500 л/год
Для акваріума до 400 л.
Обсяг фільтра - 16 л.
Кількість касет - 5
Габарити : 20х21х56 см
Оснащений краниками, насосом підкачки і фільтруючими матеріалами.
В комплекті інструкція на російській мові.
Jebo 839 зовнішній каністровий фільтр для якісної фільтрації води в морських і прісноводних акваріумах об'ємом до 400 літрів. Потужний насос працює безшумно, здійснює подачу і очищення води. Фільтр виконаний в стильному дизайні зеленого кольору.
фільтр Jebo 839 укомплектований усіма необхідними наповнювачами і фільтруючими губками, виконує 3-ступеневу очищення акваріумної води-механічну, біологічну та хімічну фільтрацію. Завдяки великому об'єму фільтруючого матеріалу, здійснюється ефективна біофільтрація з допомогою нітрифікуючих бактерій, які заселяють наповнювачі фільтра. Механічна фільтрація забезпечує звільнення акваріумної води від зважених речовин органічного і неорганічного походження.
В комплект входить повний набір аксесуарів і пристосувань для запуску - фільтруючі губки, керамічний наповнювач, насадки і флейти для розсіювання потоку води, шланги і переливи, телескопічна трубка з кошиком для забору води з акваріума, монтажні кріпильні деталі (кліпси, присоски, тощо)
Зовнішній фільтр Jebo є зручним в обслуговуванні і простим у збірці/розбиранні. Обладнаний потужними і надійними засувами які забезпечують надійну герметизацію при роботі зовнішнього фільтра і оберігають від випадкового відкриття. Вода з акваріума надходить у нижню частину каністри і потім рівномірно проходить через повний набір фільтруючих губок і наповнювачів.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jebo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зовнішній фільтр |
| Потужність | 35 Вт |
| Продуктивність | 1500 л/год |
| Об'єм акваріума | 400 л |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Висота | 55 мм |
- Ціна: 3 652 ₴


