Зовнішній каністровий фільтр Fluval FX4 код A214, нова розробка від італійських інженерів концерну Hagen.
Призначений для фільтрації води в акваріумах і акваріумних системах місткістю до 1000 літрів.
Потужний фільтр для акваріума Fluval FX4 має стильний і компактний дизайн, прекрасно впишеться в будь-який інтер'єр. Фільтр добре очищає акваріумну воду від муті та різного сміття. Корпус пристрою виготовлений із гарного та якісного пластику, має стильний дизайн. Виріб високого класу, всі затискачі та кришка фільтра, повністю герметичні, завдяки чому витоку води неможливо. Пристрій обладнаний надміцною телескопічною трубкою забору води, яка перешкоджає засміченню й забезпечує постійний потік води. Фільтр Флювал ФХ4 абсолютно безшумний у роботі, завдяки чому він не заважатиме оточенню.
Насамперед такий фільтр був створений, щоб полегшити догляд за чищенням акваріума. Влаштовуйсто дуже просте та надійне в експлуатації. Фільтр обладнали спеціальною ручкою, за допомогою якої можна легко та швидко підняти та відокремити всі контейнери. Таке нововведення було створене, щоб максимально спростити технічне обслуговування фільтра. Тепер не потрібно витрачати час розбирати весь фільтр, щоб промити наповнювачі. На верхній частині фільтра встановлений індикатор, який дає змогу запам'ятати дату останнього обслуговування.
Комплект із фільтром Fluval FX4 містить:
- Шланги.
- 2 великі кошики.
- 2 середні контейнери.
- Впускна труба.
- Труба відведення.
- 4 фільтрувальні губки.
- 1 Bio Foam наповнювач.
- 1 наповнювач з активованим вугіллям.
- 2 керамічні кільця.
- 2 мішки для наповнювачів.


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fluval |
| Країна виробник | Італія |
| Потужність | 30 Вт |
| Об'єм акваріума | 1000 л |
| Продуктивність | 1700 л/год |
| Висота підйому води | 2.1 м |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 420 мм |
| Основні | |
| Напруга | 220 В |
- Ціна: 10 877 ₴



