Акваріум JEBO 60л для креветок або великих рибок, виконаний з якісного акрилу і має в комплекті LED лампу в кришці і біофільтр з можливістю аерації і вклеєний подон.
- переднє та бічні стекла акваріума безшовне
- вузький профіль акваріумної кришки
- окремий відсік для годування риб
- спеціальна серія внутрішніх біофільтрів R362, яка забезпечують кристально чисту воду та аерацію
Продуктивність фільтру: 480 л/год 9 Вт
Освітлення: LED 4,5 Вт
Об'єм: 60 л
Розмір акваріума (ШхГхВ): 61х31х48 см
Виробник: JEBO Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jebo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Акваріумний комплект |
| Вигляд акваріума | прямокутний |
| Конструктивна особливість акваріума | безшовний |
| Об'єм акваріума | 60 л |
| Кришка | є (з вбудованим освітленням) |
| Підставка | Ні |
| Внутрішній фільтр | 1 шт. |
| Зовнішній фільтр | 1 шт. |
| Донний фільтр | Ні |
| Обігрівач | Ні |
| Підсвічування | Так |
| Термометр | Ні |
| Довжина акваріума | 38 мм |
| Ширина акваріума | 61 мм |
| Висота акваріума | 48 мм |
| Товщина стінок | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 250 ₴




