Змінні кришки для акваріума Juwel Rio 400 , в комплекті 2 шт . Для акваріума з одним світильником.
Оригінальні пластикові відкидні кришки Juwel. Комплект кришок Juwel розроблений для заміни зношених, зламаних або деформованих кришок на акваріумах Juwel.
Для кожного акваріума Juwel випускається свій комплект.
Для великих моделей акваріумів (Rio 300, Rio 400, Vision 450, Lido 200) випускаються різні комплекти кришок для установки з одним або з двома світильниками.
Всі комплекти кришок укомплектовані ручками і мають вирізи під автокормушку і пеноотделитель.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Juwel |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Прямокутна |
| Вигляд акваріума | RIO 300 |
| Кришка | заслінки для акваріумної кришки |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Основні | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴




