Акваріумна лампа Juwel LED Marine 438 мм 12 Вт/Енергоощадне джерело світла LED Marine має свою яскравість і особливий світловий спектр, що відтворює умови освітленості коралового рифа.
Підходить тільки для MultiLux LED. Немає сумісності зі вставними світильниками T5.
• Діамантово-біле світло з 14000 градусами Кельвіна
• Особливо добре підходить для акваріумів із морською водою
• Стимулює ріст коралів
• Ідеальна комбінація з LED BLUE
Високопотужна світлодіодна лампа зі світлим, діамантово-білим світлом для Вашого вставного світильника MultiLux LED.
LED-лампа Juwel зварена ультразвуком, водонепроникна та відповідає європейським стандартам найвищої якості та безпеки.
Спеціальний світловий спектр енергоощадної LED Colour оптимально підкреслює природні кольори Вашої тварини та рослинного світу.
Наявні розміри
LED MARINE 438 mm - 86864
LED MARINE 590 mm - 86865
LED MARINE 742 mm - 86867
LED MARINE 895 mm - 86868
LED MARINE 1047 mm - 86870
LED MARINE 1200 mm - 86872

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Juwel |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип лампи | LED |
| Потужність | 12 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Світловий потік | 2780 Люмен |
| Розміри | |
| Довжина | 438 мм |
| Діаметр | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | світлодіодна лампа для акваріума |
- Ціна: 1 518 ₴





