Sunsun COP-10000 — плавальний фонтан для декоративного ставка.
Плавальний фонтан призначений для декорації ставка — прикрашає вашу водойму та аэрации - під час перекачування води сприяє газообміну — перемішує поверхневі шари води, виводить СО2 і насичує воду киснем О2,
Фонтан обладнаний потужним прокачувальним насосом із продуктивністю — 20 000 л/год.
Висота підйому води — 1 метр
Діаметр фонтана — 3 метри
Довжина шнура — 10 метрів
| Продуктивність: | 20000 л/год |
| Споживана потужність: | 90 Вт |
| Підйом води: | 1 м |
| Габарити: | 27.5×25.2×42 см |
| Довжина кабелю: | 10 м |
| Напруга: | 220-240 В |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 90 Вт |
| Характеристики насоса | |
| Продуктивність | 20000 л/год |
| Висота підйому води | 1 м |
| Довжина кабелю | 10 м |
| Тип встановлення | Під водою |
| Призначення | Універсальне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 700 ₴




