| Resun Led LM-18. Світлодіодний світильник для акваріума. Resun Led LM-18. Світлодіодний світильник для акваріума. Планка на 18 світлодіодів. |
| Resun Led LM-18. Світлодіодний світильник для акваріума. |
Resun Led LM-18. Світлодіодний світильник для акваріума. Resun Led LM-18. Світлодіодний світильник для акваріума. Планка на 18 світлодіодів
|
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Resun |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Світильник |
| Потужність | 2.5 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри: | 316х96 мм. |
| Кількість діодів: | 18 шт. |
| Споживана потужність | 4 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴




