Аквариум овал. 60х30х30 54 л
Модель Природа АО 54 л объемом 54 литра подойдет даже для начинающих аквариумистов. Овальные аквариумы визуально увеличивают внутреннюю подводную жизнь, если сравнить прямоугольную и овальную модель, то одинаковые рыбки будут казаться намного больше в овальном аквариуме.
Панорамні акваріуми виготовляється зі спеціального скла, яке прогрівають і загинають при певній температурі, але при цьому стає міцним після завершення обробки. Шви проклеюють силіконовим герметиком.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Вигляд акваріума | панорамний |
| Конструктивна особливість акваріума | безкаркасний |
| Підставка | Ні |
| Матеріал виготовлення | Силікатне скло |
| Товщина стінок | 6 мм |
| Об'єм акваріума | 54 л |
| Довжина акваріума | 600 мм |
| Ширина акваріума | 300 мм |
| Висота акваріума | 300 мм |
| Тип | Акваріум |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Скло |
| Кришка | продається окремо |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 413 ₴
- Спосіб упаковки: Отправляется по Новой Почте только в обрешетке.


