Акваріум Aquael Leddy Day and Night 60 білий 122730 розмір 60х30х30 см
Насолоджуйся красою акваріума вдень і вночі! Нічне освітлення дозволить вам спостерігати за самими полохливими мешканцями, а спектр спеціально підібраний і не провокує зростання водоростей.
Нова версія акваріумів LEDDY c технологією освітлення DAY&NIGHT.
Фільтр, нагрівач – в комплекті, тому в акваріумі легко створити комфортні умови навіть для самих вимогливих мешканців.
Технологія SMART OPEN дозволить легко і просто доглядати за підводним світом.
Shrimp Set Day & Night – це повністю укомплектований наноаквариум, у якому легко створити відповідні умови для рослин, креветок і маленьких риб.
В комплект входить LED освітлення RETROFIT DAY&NIGHT 900 Лм
фільтр ASAP 300;
нагрівач FIX 50 ,
скло FLOAT 4 мм.
Акваріумістика – найкраще хобі, пробуйте разом з AQUAEL!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquael |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Акваріумний комплект |
| Об'єм акваріума | 54 л |
| Кришка | є (з вбудованим освітленням) |
| Внутрішній фільтр | 1 шт. |
| Зовнішній фільтр | 0 шт. |
| Донний фільтр | Ні |
| Обігрівач | Так |
| Термометр | Ні |
| Довжина акваріума | 60 мм |
| Ширина акваріума | 30 мм |
| Висота акваріума | 30 мм |
| Товщина стінок | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
- Ціна: 6 210 ₴






