Помпа течії для морського акваріума SUNSUN JVP 131. Технологія сприяє розподілу кисню та живлення серед усіх гідробіонтів морського акваріума, а також виконує безліч інших, життєво важливих і необхідних функцій. Тому правильно підібрана помпа відіграє дуже важливу роль у житті його мешканців. Здебільшого, якщо немає "специфічних" видів риб та інших гідробіонтів, насос має прокачувати приблизно 30 об'ємів акваріумної води на годину.
Заглибна помпа течії Sunsun JVP - 131, продуктивністю 6000 л/год стане прекрасною альтернативою, дорожчим виробам цього типу, оскільки вона поєднує в собі:
- низьке енергоспоживання — що свідчить про високий ККД виробу, а також про малий тепловіддання
- камеру, яка міститься всередині насоса, а не просто накриває ротор, тому що в останньому варіанті відбувається втрата тиску та збільшується енергоспоживання
- великий діаметр крильчатки
- доступну вартість
| Продуктивність: | 6000 л/год |
| Розмір: | 77x70x126 мм |
| Довжина кабелю: | 2.5 м |
| Кріплення до скла: | магніт |
| Споживана потужність: | 8 Вт |
| Напруга: | 220 В |
| Маса: | 0,4 кг |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 8 Вт |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | помпа течії |
| Продуктивність | 6000 л/ч |
Інформація для замовлення
- Ціна: 715 ₴



