Виробник SUNSUN представляє нову і стильну модель акваріума HR 180 ємністю 6 літрів.
Зовнішній вид SUNSUN HR 180 дуже гармонійно вписується в будь-який інтер'єр, створюючи при цьому максимальний затишок і красу вашого приміщення.
SUNSUN HR 180 - це закритий акваріумний комплект. Кришка яка накриває акваріум повністю, завдяки чому в акваріумі не так швидко випаровується вода (що особливо актуально влітку). Кришка акваріума має спеціальне закривається "віконце" для годування - не доведеться постійно піднімати всю кришку, щоб дати корм рибкам.
Акваріум SUNSUN HR 180 виготовлений з високоякісного і нетоксичного акрилу, дуже компактний в своїх розмірах: 18,3х15,5х22 див. В комплект входить енергоощадний та вологозахищений LED світильник і внутрішній фільтр. Світильник закріплений на кришці при допомоги засувок, що дозволяє легко його зняти при необхідності. Комплектація так само включає в себе фільтруючу систему. Вона складається з насоса і лотка зі спеціально розробленим фільтруючим елементом. Лоток розташовується вище рівня води, безпосередньо під кришкою - таким чином він не захаращує простір акваріума.
Пасивна аерація води здійснюється двома способами - перший це поверхнева аерація - вода насосом подається на фільтруючий матеріал через спеціальну насадку "дождевалка" або "флейта", і випливає з лотка через злив, який вище рівня води. В цей момент і відбувається заміщення вуглекислого газу на кисень. Другий спосіб аерації - інжекторная, на насосі можна одягнути спеціальну насадку з трубкою для забору повітря. Для повноцінної аерації рекомендується використовувати акваріумний компресор.
Акваріум SUNSUN HR 180 - ідеальний подарунок собі, дитині, близькій людині або колезі.
Зовнішній вид SUNSUN HR 180 дуже гармонійно вписується в будь-який інтер'єр, створюючи при цьому максимальний затишок і красу вашого приміщення.
SUNSUN HR 180 - це закритий акваріумний комплект. Кришка яка накриває акваріум повністю, завдяки чому в акваріумі не так швидко випаровується вода (що особливо актуально влітку). Кришка акваріума має спеціальне закривається "віконце" для годування - не доведеться постійно піднімати всю кришку, щоб дати корм рибкам.
Акваріум SUNSUN HR 180 виготовлений з високоякісного і нетоксичного акрилу, дуже компактний в своїх розмірах: 18,3х15,5х22 див. В комплект входить енергоощадний та вологозахищений LED світильник і внутрішній фільтр. Світильник закріплений на кришці при допомоги засувок, що дозволяє легко його зняти при необхідності. Комплектація так само включає в себе фільтруючу систему. Вона складається з насоса і лотка зі спеціально розробленим фільтруючим елементом. Лоток розташовується вище рівня води, безпосередньо під кришкою - таким чином він не захаращує простір акваріума.
Пасивна аерація води здійснюється двома способами - перший це поверхнева аерація - вода насосом подається на фільтруючий матеріал через спеціальну насадку "дождевалка" або "флейта", і випливає з лотка через злив, який вище рівня води. В цей момент і відбувається заміщення вуглекислого газу на кисень. Другий спосіб аерації - інжекторная, на насосі можна одягнути спеціальну насадку з трубкою для забору повітря. Для повноцінної аерації рекомендується використовувати акваріумний компресор.
Акваріум SUNSUN HR 180 - ідеальний подарунок собі, дитині, близькій людині або колезі.
- Характеристики SUNSUN HR 180:
- Розміри: 18,3х15,5х22 див.
- Об'єм: 6 л
- Потужність LED світильника: 2 Вт
- Матеріал акваріума: акрилове скло
- Виробник: SUNSUN Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Акваріум |
| Конструктивна особливість акваріума | безшовний |
| Об'єм акваріума | 6 л |
| Матеріал виготовлення | Акрилове скло |
| Кришка | є (з вбудованим освітленням) |
| Підставка | Так |
| Внутрішній фільтр | 1 шт. |
| Донний фільтр | Ні |
| Обігрівач | Ні |
| Підсвічування | Так |
| Термометр | Ні |
| Довжина акваріума | 160 мм |
| Ширина акваріума | 180 мм |
| Висота акваріума | 220 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вигляд акваріума | прямокутний з кришкою та освітленням |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 003 ₴



