Акваріумна LED-лампа Juwel Colour
- Колірна температура: 4425 К
- Світловий потік: 2780 Лм
- Потужність: 12 Вт
- Довжина лампи: 438 мм
- Артикул: 86844
- Виробник: Juwel (Німеччина)
Енергоощадна лампа для акваріума Juwel LED Colour забезпечує дуже яскраве освітлення акваріума, стимулює ріст рослин і підкреслює природні кольори Вашого акваріума.
Ідеально поєднується з LED-лампою Juwel Nature. Технологія LED забезпечує низьке енергоспоживання, порівнюючи з лампами старого покоління T5 і T8.
Світлодіодні лампи LED Nature и LED Day, LED Colour створюють оптимальний спектр світла в будь-якому акваріумі за заощадження електроенергії до 50 відсотків.
LED-лампа Juwel зварена ультразвуком, водонепроникна та відповідає європейським стандартам найвищої якості та безпеки.
Спеціальний світловий спектр енергоощадної LED Colour оптимально підкреслює природні кольори Вашої тварини та рослинного світу.
Наявні розміри
LED Colour 438 mm/12 Watt - 86844
LED Colour 590 mm/14 Watt - 86845
LED Colour 742 mm/19 Watt - 86847
LED Colour 895 mm/23 Watt - 86848
LED Colour 1047 mm/29 Watt - 86850
LED Colour 1200 mm/31 Watt - 86852
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Juwel |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип лампи | LED |
| Потужність | 12 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Мінімальна колірна температура | 4425 К |
| Стан | Новий |
| Світловий потік | 2780 Люмен |
| Розміри | |
| Діаметр | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | світлодіодна лампа для акваріума |
| Довжина | 1200 |
- Ціна: 1 507 ₴




