Кришка для акваріума 60x30 см PrimoLux 60 LED 8 Вт пряма Juwel чорна
Кришка PrimoLux 60 для акваріума 60 x 30 см. Світлодіодний модуль NovoLux 60 легко встановлюється й гарантує оптимальне освітлення акваріума. У кришку PrimoLux можна встановити до трьох LED модулів NovoLux у різній комбінації кольорів. Конструкція кришки PrimoLux не дає випаровуватися воді. Вбудована кришка використовується для годування риб і підходить для автогодівниці JUWEL EasyFeed.
- Для акваріума 60 × 30
- Освітлення 1 лампа 8 Вт LED
- З отвором для під'єднання фільтра та нагрівача
- Легко встановлюється
Гарантия на електрообладнання (крім LED ламп) 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Juwel |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вигляд акваріума | прямокутний |
| Конструктивна особливість акваріума | каркасний |
| Кришка | є (з вбудованим освітленням) |
| Підставка | Так |
| Внутрішній фільтр | 1 шт. |
| Зовнішній фільтр | 1 шт. |
| Обігрівач | Так |
| Об'єм акваріума | 110 л |
| Довжина акваріума | 800 мм |
| Ширина акваріума | 360 мм |
| Висота акваріума | 450 мм |
| Термометр | Ні |
| Підсвічування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення | ультрапрозрачное скло |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 157 ₴




