RIO 450 – акваріум серії RIO, підходить для використання з прісною і морською водою,компактні розміри (151 x 51 х 66 см) дозволяють встановити акваріум на робочому столі, в офісі, в дитячій кімнаті. Доступний в 3 кольорах: білий, чорний, світлий дуб. Тумба в комплект не входить.
Класичний прямокутний дизайн RIO LED ідеально вписується в інтер'єр будь-якого стилю. На вибір пропонуються чорний, темне дерево, буковий і білий кольори.
Захисна нижня рама забезпечує підвищену стійкість і дозволяє без проблем встановити акваріум без застосування спеціальних підкладок.
Освітлення LED MultiLux
Яскраве освітлення створюють змінні 23 Вт світлодіодні трубки DAY і NATURE, забезпечують оптимальний спектр світла з одночасною економією енергії до 50% порівняно з T5. Система освітлення MultiLux LED RIO 450 LED дозволяє комфортно працювати в акваріумі навіть при включеному освітленні. LED лампи зварені ультразвуком і повністю водонепроникні, їх якість відповідає європейським стандартам безпеки. Сучасна світлодіодна технологія освітлення MultiLux від JUWEL сприяє інтенсивному росту рослин.

Фільтрувальна система Bioflow M
RIO 450 LED оснащений потужною системою Bioflow XL, яка забезпечує оптимальну фільтрацію. Принцип роботи внутрішнього фільтра "Вода залишається в акваріумі!" забезпечує самий безпечний спосіб фільтрування води в акваріумі. Система Bioflow M оснащена п'ятьма високоефективними засобами для фільтрування і практично безшумним потужним циркуляційним насосом Eccoflow 1000.

Нагрівач AquaHeat 300 W
Для підтримання температурного режиму RIO 450 укомплектований нагрівачем JUWEL 300 Вт, який спільно з фільтрувальною системою Bioflow M підтримують комфортні параметри в акваріумі. Нагрівач JUWEL оснащений срібними контактами, його корпус виконаний з ударопрочного боросилікатного скла, відповідає європейським вимогам функціональності та безпеки, сертифікований ВІДН ФРН TUV / GS.
-l.jpg)
Для створення цілісного завершеного елемента інтер'єру виробник розробив тумбу, яка зможе забезпечувати максимальну стійкість акваріума. З точки зору зовнішнього вигляду таке поєднання також ідеально, так як варіанти кольору тумби підібрані у відповідності з кольорами акваріумів. Простота складання і багато вільного місця для зберігання аксесуарів – все враховано з практичної точки зору.
Вам залишається тільки одне: кожен день радіти цьому вражаючому предмету інтер'єру!
Тумба купується окремо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Juwel |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вигляд акваріума | прямокутний |
| Конструктивна особливість акваріума | безкаркасний |
| Об'єм акваріума | 350 л |
| Кришка | є (з вбудованим освітленням) |
| Підставка | Ні |
| Внутрішній фільтр | 1 шт. |
| Донний фільтр | Ні |
| Обігрівач | Так |
| Підсвічування | Так |
| Термометр | Ні |
| Довжина акваріума | 1510 мм |
| Ширина акваріума | 510 мм |
| Висота акваріума | 660 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | акваріум з обладнанням |
| Матеріал виготовлення | ультрапрозрачное скло |
- Ціна: 57 840 ₴




