Розпилювач повітря дисковий HMD 215 мм виготовлений із модифікованого мембранного матеріалу EPDM, який забезпечує чудову довговічність, еластичність і тривалий термін експлуатації, порівнюючи з полімерними з'єднаннями вінілу або ПВХ.
- Опис:
- Повітряний потік: 1,5-5,5 м3/год
- Розмір бульбашки: 1-2 мм
- Діаметр з'єднання: 3/4" (різьба М26х1,5)
- Суха вага: 0,7 кг
- Діаметр виробу: 215 мм
- Виробник: Китай
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Розпилювач |
| Тип розпилювача | Дисковий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Висота | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴



