Лампа Juwel LED Nature 895 мм, 6500К.
Енергозберігаюча лампа LED Nature дає тепле і природне світло. Спеціальний світловий спектр джерела світла стимулює фотосинтез рослин і, крім того, підкреслює зелені кольори в акваріумі.
Розмір: 895 мм;
Потужність: 17 ват;
Діаметр: 16 мм;
Колірна температура: 6500К
Енергозберігаюча лампа LED Nature дає тепле і природне світло. Спеціальний світловий спектр джерела світла стимулює фотосинтез рослин і, крім того, підкреслює зелені кольори в акваріумі.
Розмір: 895 мм;
Потужність: 17 ват;
Діаметр: 16 мм;
Колірна температура: 6500К
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Juwel |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Лампа |
| Тип лампи | LED |
| Потужність | 17 Вт |
| Мінімальна колірна температура | 6500 К |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 895 мм |
| Діаметр | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 474 ₴




