
Led-світильник SUNSUN ADO 760 W — світлодіодна лампа для акваріума з рослинами, 76 см
1 155 ₴
- Немає в наявності
- Код: ADO 760 W
+380980331144
- +380 (98) 033-11-44
- +380 (95) 222-91-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світлодіодна лампа для акваріума SUNSUN ADO 760 W .
Спектр світіння світлодіодної лампи найбільш наближений до ламп серії Life Glo. Вона має білий спектр світіння — підходить як основне освітлення для акваріумів усіх типів.
- Характеристики лампи:
- Довжина лампи: 76 см
- Діаметр лампи: 26 мм
- Потужність: 13 Вт
- Виробник: SUNSUN Китай
- Вологозахищений корпус
- Освітлювальний модуль може бути встановлений у кришку будь-якого акваріума, тому що не вимагає додаткового цоколя для під'єднання.
- Підходить для будь-якого типу акваріума.
- Покращує ріст рослин і підкреслює забарвлення риб.
- Світлодіодний модуль Sunsun обладнаний блоком живлення і вимикачем.
- Може працювати автономно від кришки та будь-якого іншого обладнання.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Світильник |
| Тип лампи | LED |
| Потужність | 13 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 155 ₴



